neděle 5. května 2013

...INSPIRACE...VÝBĚR...MŮJ ÚHEL POHLEDU ANEB TAŠKY A TAŠTIČKY


Možná to někdy vrtá hlavou všem, občas se mi to stane, přihodilo se taky dnes.
Jsou věci nad kterými jedni áchají a druhé nezaujmou ani za mák. 
A naopak samozřejmě.
Je to o nějakém úhlu pohledu, oblibě barev, podání. 
Každý to má jistě jinak. To je život.
Shodou okolností se mi takhle dnes přihodily dvě věci zároveň...v moc milé skupině švadlenek na fcb jedna moc šikovná Lída dala tašku. A mě prostě neoslovila. Taška, ale ne Lída :-). Nebylo osobní nedat "lajk", neuměla jsem to ale ani ze slušnosti, pak jsem si dokonce pošetile říkala napíši tam tedy něco ve smyslu "tohle se mi nelíbí, ale nic to nemění na tom, že Ty jsi šikovná"...Nechala jsem to být. Pochválím příště, to snad umím :-), vím, že Lída je báječná švadlenka.

A pak se mi připletl do cesty klik na hromadu kabelek u skvělé Radky Sedláčkové s popiskem "nádherné kabelky"...no a zase, já hlava nevděčná, ze 150 kousků se mi jich líbilo či mě nějakým způsobem oslovilo jen pár.
Prostě proto, že je to můj výběr, můj úhel pohledu a má inspirace.

Mám ráda, když to prostě má nějakou jasnou "lajnu"...něco, čeho se můžu chytit a říct "proto a proto se mi právě toto líbí, proto a proto jsem si právě tohoto všimla, zaujalo mě". Knoflík, látka, střih, vtip, nápad, barvy...

Možná tedy trochu alibisticky, nicméně když se zdržím komentáře, neznamená to, že ráda lidi, kterým zrovna nedám "lajk" ráda nepotkávám, nejsem zvědavá, co příště vymyslí, že neobdivuji jejich zápal pro věc...

Tak to je můj úhel pohledu :-). Sláva všem, kteří něco tvoří, s pokorou, láskou, poctivě, s radostí. I když si třeba nevyslouží právě v ten moment "lajk" :-)

...jo a tohle tady je tedy právě ten můj výběr ze zmiňované sbírky kabelek, kterým bych dala "lajk"...to je můj úhel pohledu. Ať už z jakéhokoli důvodu :-)
 Pohodové dny! El. 

 
 
 
 5 komentářů:

 1. Knoflíkovou jsem viděla pro tebe tak nějak z principu :-)
  Všechny ostatní hodně moc dobré, moje favoritka je novinová kabela ;-)

  OdpovědětVymazat
 2. El, taky nedávám u všeho "like". Ale zase ho dávám i tehdy, kdy třeba něco není můj styl, třeba barva, vzor či látky, že je to věc, kterou bych si nepořídila, ale prostě v rámci daného vzoru či stylu je to pěkné nebo mě nadchne vypracování a čistota šití. A pokud jde o Lídu, tak si nejsem jistá, ale je to jedna z mála těchto kabelek, kde jsem napsala, že se mi líbí a to jsem jich viděla dost.
  Nemyslím si, že je nutné dávat u všeho "like", a že by se člověk měl obhajovat proč ho dal či nedal. Zipové tašky jsou opravdu hodně mimo můj styl, tak jsem to prostě přešla.
  PS: tvůj výběr se mi moc líbí. Sice bych si tu kočkovitou nepořídila, ale zdá se mi velmi vtipná a každému bych ji pochválila. :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Eliško to je přece normální. Taky nedávám všemu lajk. Občas mám pocit, že jsem ve skupině jediná kafralka co napíše, hmm tohle je moc apod., ale nemám nikomu za zlé, že nekomentuje nebo nelajkuje. Někdy nemám náladu ani na jedno. Kabelušky jsi vybrala parádní, ale taky ne všechny se mi líbí :-) Některý jsou vtipný, některý super úchvatný a některý přeplácaný, tak to vidím já :-) pa.

  OdpovědětVymazat
 4. Holky, jasná věc, je to normální, dělají to tak všichni, to bychom se ulajkovali/y :o). U Lídy mě to vlastně jen tak napadlo, že bych ráda, ale nešlo to :-)). Nechtěla jsem se obhajovat, jen si to tak sesumírovat a frčet dál :o)...Zdravím kafralky i ostatní :o)

  OdpovědětVymazat

Děkuji moc všem, kdo se zastaví a nakouknou...díky moc i za případný komentář.